foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 505 511 440
biuro@twins-szymaniak.pl

Klinkier ręcznie formowanyklinier

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest realizacja projektów z klinkieru ręcznie formowanego, płytek elewacyjnych, płytkek dekoracyjnych, płytek ściennych, płytek tarasowych, klinkieru brukowego.

Cegły klinkierowe oraz płytki cięte z tej cegły, znajdują szerokie zastosowanie zarówno jako elewacja budynku, ogrodzenia, elementy dekoracyjne, na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Klinkier ma wiele zalet, charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, na przykład mróz, korozję chemiczną , a także jest odporny na ogień. Klinkier wytwarzany jest z naturalnych materiałów, takich jak glina i piasek, jest więc materiałem bardzo ekologicznym. Jest także wytrzymały mechanicznie, zdecydowanie bardziej odporny od tradycyjnych tynków.

Przygotowując projekt zaproponujemy Państwu kilkaset asortymentów cegły klinkierowej oraz płytki ręcznie formowanej, zróżnicowanej zarówno pod względem kolorystycznym jak i formatem. Szeroki wachlarz barw i faktur klinkieru gwarantuje Państwu pełną dowolność przy wyborze i realizacji obiektu budowlanego. Koszty inwestycji, jakie Państwo poniosą, zwracają się już przy pierwszym remoncie tradycyjnej inwestycji. Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z firmą:

KDS Klinkier

Cegła klinkierowa

Wiązania klinkierowe